AKTUÁLIS ÁLLÁSLEHETŐSÉGEINK

KAMIONSOFŐRÖKET

....keresünk flottabővítés miatt, billencsre, ZALAEGERSZEGI telephelyre.

  • Minden nap otthon aludhatsz.
  • Jó autók.
  • Stabil munkahely.

Olyan munkatársakat keresünk, akiknek van gyakorlatuk és akarnak is dolgozni, pénzt keresni. Első sorban Zalaegerszeg és környékéről.

JELENTKEZÉS (bérigénnyel) az alábbi elérhetőségeken lehet:

karoly.dorman@zmthungary.hu e-mail címen vagy a 06/303156625 számon.

Gyere, légy egy szuper csapat tagja!

BETANÍTOTT CNC GÉPKEZELŐK

2 MŰSZAKOS MUNKARENDBE, AZONNALI KEZDÉSSEL.

       FELADATA

  •  CNC Automata esztergagép kezelése
  •  Gyártásközi mérések elvégzése, dokumentálása
  •  Gép, munkakörnyezet tisztán tartása

        ELVÁRÁSOK

  • Műszaki affinitás
  • Megbízható
  • Precíz munkavégzés

Ha szeretnél egy fiatal csapat, egy modern gyár, és a nálunk egyedülálló munkakörnyezet része lenni, valamint meguntad már hogy máshol éjszakáznod kell, és a 2 műszakot is pont elégnek tartod, jelentkezz hozzánk. Bérezés : Bruttó 240.000.- huf/hónap

 Jelentkezz itt : info@zmthungary.hu vagy a lenti űrlap kitöltésével.

SZAKKÉPZETT CNC GÉPKEZELŐKET

 2 MŰSZAKOS MUNKARENDBE, AZONNALI KEZDÉSSEL

      FELADATA

  • CNC Automata esztergagép kezelése
  • Gyártásközi mérések elvégzése, dokumentálása
  • Szerszámcserék, korrekciók elvégzése
  • Gép, munkakörnyezet tisztán tartása

     ELVÁRÁSOK

  • Középfokú műszaki végzettség (min. szakmunkás képesítés)
  • Fémipari ismeretek
  • Műszaki rajz és mérőeszközök ismerete.

Bérezés : Bruttó 300.000.- huf/hónap

Jelentkezz itt: info@zmthungary.hu vagy űrlap kitöltésével.